Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації

Сьогодні, 21 квітня 2017 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови ДНПК при райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації за участю в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі Володимира Жураковського, представників місцевих рад та підприємств району.

На розгляд засідання було винесено ряд питань, а саме:

– про недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней на території Мар’їнського району та відповідного реагування на епізоотичні ризики, виконання алгоритму дій відповідно до рішення НПК при райдержадміністрації від 02.02.2017 № 2 і створення матеріальних резервів для оперативного забезпечення на випадок виникнення та ліквідації епізоотичних вогнищ;

– дотримання вимог  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та забезпечення населення Мар’їнського району питною водою гарантованої якості та безпеки.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі Володимир Жураковський на засіданні доповідав, що з метою недопущення виникнення захворювання на АЧС на території району управлінням Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі постійно вживаються заходи щодо здійснення оперативного контролю, керівництва та координації діяльності органів виконавчої влади, державних служб, підприємств, установ, організацій щодо профілактики та недопущення АЧС.

Також, на засіданні комісії виступили: заступник голови райдержадміністрації, голова ДНПК при райдержадміністрації Володимир Шехірєв; керівник військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Олег Ліванчук; заступник голови Курахівської міської ради Роман Романець; провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління ДПСС в Мар’їнському районі Світлана Яшарова.

За підсумками засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії прийнято ряд рішень, згідно яких були надані відповідні доручення та рекомендації.

DSC00186
DSC00180

DSC00179

DSC00182