Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації

05 липня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації за участю начальника Мар’їнського районного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Володимира Жураковського, представників місцевих рад та підприємств району.

Начальник Мар’їнського районного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Володимир Жураковський на засіданні доповідав, що з початку літнього сезону відмічається ускладнення санітарно-епідемічної ситуації стосовно виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій та харчових токсикоінфекцій. Особливо небезпечною залишається ситуація в м.Мар’їнка та м.Красногорівка, де при відсутності умов для дотримання санітарних норм і правил продовжує поширюватись стихійна торгівля продукцією тваринного та рослинного походження.

За результатами засідання,  з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в літній період 2018 року, надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла ряд рішень, згідно яких відповідальним виконавцям були надані відповідні доручення та рекомендації.