Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимового періоду 2019-2020 років

25 червня 2019 року у Мар’їнському районі під  керівництвом директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації Олександра Баранника відбулось засідання обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

На нараду були запрошені члени обласної робочої групи, заступники голів районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад, керівники військово-цивільних адміністрацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники житлово-комунальних підприємств.

Одним з головним питань на порядку денному було питання своєчасного виконання планового показнику стану підготовки до роботи початку опалювального сезону.

В ході засідання Олександр Баранник наголосив на необхідності   100%-го рівня розрахунків споживачів за спожиту воду, оскільки за раніше прийнятими рішеннями, водоканали, які не виконали умови договорів з поточних розрахунків, з реструктуризації, підпадають під скорочення водопостачання, що тягне за собою погіршення якості послуг для споживачів Мар’їнського району.

Роботи з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери до почати роботи в новому опалювальному періоді  тривають.

viber_image_2019-06-25_13-52-181

1