Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання організаційного комітету з відзначення в районі 28-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану

Сьогодні, 24 січня 2017 року, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Шехірєв провів засідання організаційного комітету з відзначення в районі 28-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

В засіданні взяли участь голова правління Мар’їнської районної громадської організації  УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Михайло Гладкий, заступник Курахівського міського голови Роман Романець, представник Мар’їнського ВП Волноваського ВП ГУ НП України у Донецькій області, спеціалісти відділу освіти та відділу культури і туризму райдержадміністрації.

На засіданні оргкомітету було оперативно вирішено цілий ряд організаційних питань з відзначення 15 лютого 28-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Зокрема, було узгоджено питання проведення районного фестивалю-огляду військово-патріотичної пісні «Час обрав нас», обговорено організацію і проведення «круглого столу» та концерту з нагоди пам’ятної дати. Також, в рамках наради було детально розглянуто питання щодо проведення мітингу-реквієму біля пам’ятника воїнам загиблим в Афганістані, який знаходиться в місті Мар’їнка.

IMG_20170124_112103

IMG_20170124_112051