Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Мар′їнському районі

Сьогодні,  15 березня 2019 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Володимира Шехірєва відбулося засідання районного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Мар′їнському районі, участь у якому взяли голови місцевих рад, керівники військово-цивільних адміністрацій, установ охорони здоров’я, освіти, культури.

У ході засідання були розглянуті наступні питання:

  1. Виконання Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у Мар′їнському районі за 2018 рік (далі – Програма).
  2. Розгляд проекту Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у Мар′їнському районі на 2019 рік

За результатами обговорення надано доручення військово-цивільним адміністраціям, виконкомам місцевих рад, відділу освіти та відділу охорони здоров’я райдержадміністрації переглянути та доповнити планові показники щодо заходів Програми на 2019 рік.

DSC09326 — копияDSC09330 — копия