Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 25 липня 2019 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва за участю державного інспектора з охорони навколишнього природнього середовища Донецької області, головного спеціаліста відділу державного нагляду (контролю) водних ресурсів Олени Мельничук відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії також прийняли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник голови міської ради м. Курахове Олена Іркобаєва, в.о. директора КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради Андрій Наумов, заступник начальника з організації запобігання надзвичайним ситуаціям 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Віталій Приходько.

На розгляд засідання районної комісії було винесено питання щодо вжиття відповідних заходів для попередження загрози виникнення загоряння на полігоні твердих побутових відходів (ТПВ), який розташований на території Мар’їнського району (КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради).

За результатами роботи комісії були визначені відповідні заходи для покращення протипожежного стану на полігоні ТПВ в м.Курахове.

DSC01066 — копия (2)