Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної комісії з питань забезпечення енергоносіями споживачів району та контролю за розрахунками за їх споживання

12 травня 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення енергоносіями споживачів району та контролю за розрахунками за їх споживання.

Участь в комісії взяли: головний архітектор – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ірина Каплун, керівник військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка Олег Ліванчук, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Юрій Малашко, заступник голови Курахівської міської ради Роман Романець, представники установ і організацій району.

На розгляд засідання було винесено ряд питань, а саме:

– про рівень заборгованості за спожиті енергоносії;

– про розрахунки населення за спожиті житлово-комунальні послуги;

– про створення товариств співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ) в містах району, особливо в м.Курахове;

– про підготовку та монтаж лічильників теплової енергії у житлових будинках м.Курахове;

– про приєднання житлових будинків до мережі газопостачання в м.Курахове;

– про реформування комунального підприємства в м.Красногорівка;

-про проведення інвентаризації житлових будинків м.Мар’їнка та впровадження енергоефективних методів заощадження енергії, встановлення приладів побудинкового обліку електроенергії.

За підсумками засідання районної комісії з питань забезпечення енергоносіями споживачів району та контролю за розрахунками за їх споживання прийнято ряд рішень, згідно яких були надані відповідні доручення та рекомендації.

DSC00218

DSC00216

DSC00219