Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

Сьогодні, 08 серпня 2018 року, в приміщенні Мар’їнської районної державної адміністрації відбулось засідання районної робочої  групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Нараду провів заступник голови райдержадміністрації  Володимир Шехірєв, за участю  державного інспектора з енергетичного нагляду Покровського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області Бузовського С.І., представників органів місцевого самоврядування, керівників житлово-комунальних підприємств району.

Одне з головних питань засідання – активізація роботи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Особлива увага була приділена підписанню актів готовності закладів соціальної сфери.

За результатами обговорення надано доручення військово-цивільним адміністраціям, виконкомам місцевих рад, відділу освіти райдержадміністрації, відділу охорони здоров’я забезпечити контроль за складанням та підписанням актів стану готовності об’єктів соціального призначення.