Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Сьогодні, 14 вересня 2018 року, в приміщенні Мар’їнської районної державної адміністрації відбулось засідання районної робочої  групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Нараду провів заступник голови райдержадміністрації  Володимир Шехірєв за участю  державного інспектора з енергетичного нагляду Покровського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області Сергія Бузовського, представників органів місцевого самоврядування, керівників житлово-комунальних підприємств району.

Одним з головних питань засідання було підписання актів готовності закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

За результатами обговорення надано доручення військово-цивільним адміністраціям, виконкомам місцевих рад, відділу освіти і відділу охорони здоров’я райдержадміністрації забезпечити контроль за складанням та підписанням актів стану готовності об’єктів соціального призначення.

DSC03537 — копия

DSC03543 — копия