Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Сьогодні, 11 вересня   2017 року, в приміщенні Мар’їнської районної державної адміністрації відбулось засідання районної робочої  групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 Нараду провів заступник голови райдержадміністрації  Володимир Шехірєв, за участю  державного інспектора з енергетичного нагляду Покровського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області Сергія Бузовського, представників органів місцевого самоврядування.

Одним з головних питань засідання було активізація роботи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Особлива увага була приділена підписанню актів готовності закладів соціальної сфери.

За результатами обговорення було надано доручення виконкомам місцевих ради, відділу освіти райдержадміністрації, відділу охорони здоров’я забезпечити контроль за складанням та підписанням актів стану готовності об’єктів соціального призначення.

20170911_103313