Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної робочої групи та районної комісії в райдержадміністрації

14 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови Мар’їнської районної державної  адміністрації, голови комісії Тетяни Збицької за участю заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Юлії Іванової, заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Сергія Колесова, начальника управління інформаційно-аналітичних систем та електронної реєстрації головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Головіної, заступника начальника управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Євгена Павляка та головного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Лариси Воєводіної відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності.

Розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про стан погашення заборгованості страхових  внесків до Пенсійного фонду України та податкових надходжень:

МККП «Віта»;

МКП «Промінь»;

ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод»;

ТОВ «Мар’їнський РСКГ»;

ПАТ «Мар’їнський райагрохім»;

ПП «СВС»;

ПАТ «Красногорівське будівельно-монтажне управління»;

ТОВ «Мар’їнська районна друкарня»

2. Про стан погашення  заборгованості із заробітної плати на підприємстві ТОВ «Експерементально-механічний Курахівський завод.

3. Про розгляд доручення першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С. від 08.02.2017 № 9/02 та № 10/02.

4. Про легалізацію трудових відносин, нарахування та виплату заробітної плати у розмірах менше встановленого законодавством рівня.

DSC09738

DSC09739