Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

05 листопада 2019 року під керівництвом в.о. голови Мар’їнської районної державної адміністрації, голови комісії Тетяни Збицької відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто питання порядку денного:

  1. Про стан та перспективи погашення заборгованості з податкових платежів, зокрема зі сплати єдиного соціального внеску, та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України підприємствами та фізичними особами – підприємцями Мар’їнського району. Для розгляду цього питання на засідання комісії було запрошено 10 керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців району.
  2. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати, податкових платежів, зокрема зі сплати єдиного соціального внеску. Для розгляду цього питання на засідання комісії було запрошено 1 керівника підприємства.
  3. Про направлення справ боржників до виконання служби та їх подальший розгляд. Розглянуто 49 справ боржників.

         За підсумками засідання комісії надано відповідні доручення, спрямовані на вирішення питання порядку денного.

комисия 2 з.п. — копия