Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання робочої групи Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації

Сьогодні, 05 грудня 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання робочої групи  Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також  7 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області.

В ході засідання були розглянуті  питання  щодо стану підготовки та проведення громадських обговорень пропозицій до Плану перспективного розвитку  Мар’їнського району на 2019-2021 роки та деякі організаційні моменти проведення Ради регіонального розвитку на районному рівні.

Зупинилися також на питанні створення у районі Центрів безпеки громадян, в яких будуть  розташовуватися оперативні служби, що дозволить швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення на території району.

По завершенню наради керівництвом району було  наголошено на необхідності  прискорення завершення  роботи над розробкою та узагальненням переліку проектів, які планується реалізувати у районі протягом наступних трьох років. Також надані доручення щодо проведення обговорень даних проектів у своїх галузях та на відповідних територіях із обов’язковим залученням  громадськості, адже жителі району в першу чергу мають відчути себе причетними  до розвитку своєї території.

DSC08322

DSC08323DSC08320