Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання робочої групи з розподілу санаторно-курортних путівок та медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

12 лютого 2020 року під головуванням першого заступника голови Мар’їнської районної державної адміністрації, голови робочої групи Тетяни Збицької в присутності керівників Мар’їнської та Курахівської міських організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Дяченка В.М. і Дорожко Л.М. та їх заступників  Янихбаша А.М. та Анайка В.Г., заступника головного лікаря ЗТН експертизи тимчасової непрацездатності КНП «ЦПМЗД Мар’їнської районної ради» Кобишевої А.М., голови ради Мар’їнської районної організації ветеранів Мелюса В.І. відбулося засідання робочої групи з розподілу санаторно-курортних путівок та медичного обслуговування  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На засіданні робочої групи розглянуто питання порядку денного: про стан фінансування бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», про забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи безкоштовними медикаментами та зубопротезуванням, про забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, про надання матеріальної допомоги тяжкохворим та онкохворим громадянам із числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС, про заміну посвідчень громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За підсумками засідання робочої групи надано відповідні доручення та рекомендації, спрямовані на вирішення питань порядку денного.

DSC01687 — копияDSC01692 — копия

DSC01690 — копия