Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання робочої комісії з питань ранньої профілактики сімей у кризових ситуаціях

14 лютого 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання робочої комісії з питань ранньої профілактики сімей у кризових ситуаціях і координації зусиль щодо попередження насилля у сім`ї під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва.

У роботі комісії взяли участь фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту, начальник служби у справах дітей, представники відділу освіти, поліції, районний педіатр, спеціаліст ССД Курахівської міськради, представники ВЦА м.Мар`їнка та с.Побєди.

На засіданні комісії було розглянуто ряд питань, які стосуються сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а саме: взяття під соціальний супровід сімей, діти з яких перебувають на обліку в службі у справах дітей, про взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, про виведення з-під соціального супроводу сімей, які подолали СЖО.

У ході проведення комісії та по її закінченню заступником голови райдержадміністрації були надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання присутнім.