Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Згадаємо відзначення Дня Європи у 2019 році

У 2019 році делегація з Мар’їнського району прийняла участь у фестивалі культур країн Європейського Союзу «Єврофест» з нагоди святкування Дня Європи в Україні, який відбувся 18 травня  у місті Бахмуті.

У заході брали участь всі райони та об’єднані територіальні громади Донеччини, які представили культуру та традиції країн Європи.

З цієї нагоди в Бахмуті для присутніх працювали фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсах, спортивних змаганнях, хореографічних майстер-класах та майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, а також скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу під час проведення кулінарного батлу «Традиційні страви країн Євросоюзу». Для дітей працювали локації з розважальними програмами.

Організатори єврофестивалю мали на меті ознайомити мешканців області з країнами ЄС, які стали ближче до нашої держави. Саме тому кожна делегація з 28 районів Донеччини повинна була презентувати одну з цих країн. Кому яка країна дістанеться, було вирішено шляхом жеребкування.

Мар’їнський район представляв Велику Британію. Делегація нашого району відтворила справжню традиційну англійську церемонію «Tea time». Найкращі майстрині Мар’їнського району Ольга Кіцманюк і Світлана Можаєва (Красногорівський міський клуб) демонстрували виставку своїх надзвичайних тематичних виробів, а Любов Смовдаренко (Новоселидівський сільський Будинок сімейного дозвілля) зі своїми помічниками презентували театральну лялькову виставу – англійське вітання і проводили майстер –клас зі скрапбукінгу – традиційний англійський вид рукодільного мистецтва, що полягає у виготовленні та оформленні сімейних або особистих фотоальбомів.

IMG_6220IMG_6191

IMG_6195 IMG_6224

IMG_6037

Фотозона, представлена нашим районом, була надзвичайно популярною. Малеча з задоволення фотографувались з ростовою лялькою – Кроликом з країни чудес Льюїса Керрола, а також Алісою і англійським Лордом.

IMG_6004

А потужне шоу на сцені наших артистів визвало бурхливі овації у присутніх. У хореографічній постановці взяли участь творчі колективи Мар’їнського районного Будинку культури, Костянтинівського сільського Будинку культури «Романтика», Катеринівського сільського Будинку культури «Вікторія» і колектив «Леді» Мар’їнської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 2.

IMG_6087

IMG_6152

IMG_6176

Не менш емоційним був фінал заходу – дискотека 80-90-х років і виступ джазового колективу під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.

Того дня місто Бахмут дійсно стало справжнім центром Європи.

IMG_6535

#ЄвропейськаДонеччина #ДеньЄвропи