Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Жителів Мар’їнського району з новорічними святами привітала народна артистка України Оксана Білозір

Сьогодні з наступаючими новорічними святами жителів Мар’їнського району вітала народна артистка України Оксана Білозір.

Виступ співачки  відбувся в районному будинку культури у Мар’їнці, де пані Оксана звернулася до своїх глядачів з теплими словами вітань та добрих побажань, та, звичайно, подарувала усім добірку своїх найкращих пісень «Ти прийди за мною», «Кафе», «Святкова», «Ой зелене жито» , а також  новорічні та різдвяні пісні.  Своїми яскравим виступом артистка створила у Мар’їнці справді святкову атмосферу.

IMG_9210 IMG_9219

IMG_9225 IMG_9226

IMG_9251 IMG_9245

Великим подарунком від Оксани Білозір став благодатний Вифлеємський вогонь, який співачка разом із військовими капеланами привезла до Мар’їнського району на знак найскорішого миру, спокою та благополуччя на нашій землі.

IMG_92691

Від жителів всього району слова вдячності народній артистці висловив голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та вручив їй Грамоту райдержадміністрації за особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, високу виконавську майстерність, активну громадську позицію та участь у піднятті патріотичного духу військовослужбовців, що боронять наш регіон та морального духу жителів нашого району.

IMG_9274 IMG_9279

Щиро дякуємо Оксані Білозір за незабутнє новорічне свято!

IMG_9269