Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зі святом Великодня! Христос Воскрес!

Дорогі земляки!

 

З відчуттям глибокої радості дозвольте щиро привітати вас із Воскресінням Христовим –  світлим святом  Великодня!

У цей день усі складності та суперечності відходять на другий план, поступаючись місцем найсвітлішим людським почуттям – вірі, надії, любові.

Це свято нам нагадує про те, як важливо розуміти та підтримувати одне одного, бути чесним та справедливим. В цей час ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо захистити нашу рідну землю та дарувати нам мир і впевненість у майбутньому.

Тож нехай Христове Воскресіння несе нам радість оновлення та сподівання на краще, спонукає переосмислити своє життя, стати добрішими і милосерднішими. Адже Великодні свята – це найкращий час для прощення та порозуміння.

Бажаю вам, щоб у ваших оселях панували злагода, гармонія, душевний спокій та родинне тепло. Нехай благословення торкнеться кожного доброго замислу для його успішного втілення. Здоров’я вам і вашим родинам, мирного неба, любові, щастя, Божого благословення та непохитної віри у найкраще!

Христос Воскрес!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                           В.В.Мороз