Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Знати, щоб допомогти!

4 та 5 травня 2018 року в м.Святогірськ відбувся дводенний тренінг для спеціалістів центрів зайнятості Донецької області. Тренінг проводився тренерами Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в межах проекту «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу», за фінансовою підтримкою Міжнародної організації з міграції.

Не випадково, до участі в заході було запрошено саме фахівці центрів зайнятості. Саме до них звертаються різні групи населення, в тому числі внутрішньо переміщені особи, з метою пошуку роботи, перекваліфікації, отримання нових професійних навичок. І саме ВПО, безробітні, люди з низьким рівнем кваліфікації частіше за інших потрапляють до лап торговців людьми, ведуться на їх привабливі пропозиції і потрапляють в ситуацію торгівлі людьми.

DSC03884

Як запобігти потраплянню в тенета торгівців людьми, як ідентифікувати вже постраждалих від цього злочину, як надати їм допомогу в рамках посадових обов’язків, враховуючи їх становище, та як перенаправити в інші служби для отримання всебічної допомоги, що гарантується державою, вчилися учасники тренінгу, набували практичних навичок під час виконання завдань.

 

Мар’їнський районний центр зайнятості