Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Знайомство з професіями

10 квітня  на базі молодіжного центру «Мексика» (с. Максимільянівка) фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційне заняття «Хто врятує у біді? Хто захищає справедливість?»

Мета заходу – викликати інтерес до   професій лікар, поліцейський, пожежник та ін., розвивати базові уявлення про професії у т.ч. продукти праці та знаряддя праці, формувати позитивну мотивацію до вивчення світу професій, розвивати вміння працювати у команді..

Фахівці-профконсультанти розповіли, що знайти себе в чомусь виявляється справою непростою.  Наприклад, молодші школярі поки не знають, в чому їх покликання, і де їхні  таланти будуть потрібніші за все. Розмірковуючи про вибір майбутньої професії, слід мати на увазі, що навіть «немодні» сьогодні спеціальності можуть стати справою всього життя. Адже, як кажуть, не людина вибирає професію, а професія знаходить людину. І як здорово, коли люди займаються справою, яка їм до душі!

Під час заходу діти познайомились з професіями лікаря, поліцейського, рятувальника, пожежного, юриста, адвоката. Учасники складали «Портрет професії», розгадували загадки, ребуси, кросворди,  познайомились з  великою кількістю нових професій та спеціальностей ближче.

Наступна зустріч відбудеться у травні.

Мар’їнський районний центр занятості