Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч із міжнародними благодійними організаціями

Сьогодні, 12 грудня 2018 року, в райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з міжнародними благодійними організаціями. Участь у зустрічі взяв голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники військово-цивільних адміністрацій міст Мар’їнка та Красногорівка.

У ході зустрічі обговорювалися проблемні питання життєдіяльності району та перспективи розвитку. Очільник району Володимир Мороз зазначив, що зараз район стоїть на шляху відновлення та повернення до мирного життя. Наразі вже виконано певний відрізок цієї складної роботи, реалізовано чимало проектів, але є ще багато завдань для налагодження нормальної життєдіяльності в районі.

Учасники зустрічі обговорили низку важливих питань, зокрема це економічний розвиток, відновлення роботи підприємств, створення робочих місць для жителів району. Окремо зупинилися на питанні підтримки сімей з дітьми, захисту їх прав, а також реабілітації дітей які проживають на лінії зіткнення. Під час дружнього діалогу були напрацьовані подальші перспективи співпраці за різними напрямками.

IMG_8251 IMG_8247

IMG_8239IMG_8244

IMG_8266IMG_8241