Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч із призовниками

03 квітня 2018 року в сесійній залі Курахівської міської ради відбулась зустріч військового комісара Мар’їнського районного військового комісаріату полковника Олександра Бордуна з призовниками весіннього призову 2018 року та  їх батьками.

Підчас зустрічі були обговорені організаційні питання чергового призову, налаштування юнаків на нелегку, але почесну справу захисту Вітчизни.

Призовникам нагадали, що 1 березня 2018 року набрав чинності Указ Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів громадян України у 2018 році». На підставі цього Указу діють розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 березня 2018 року № 356/5-18 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та розпорядження голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 28 березня 2018 року № 111 «Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

Призову підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, що не досягли 27 річного віку.

Призов на строкову службу є державною функцією, яка здійснюється місцевими державними адміністраціями у взаємодії з військкоматами.

Призовникам,  які були запрошені на зустріч, розповіли про подальші дії  після отримання повістки і про відповідальність при порушенні правил військового обов’язку.

Наприкінці заходу від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Олександр Бондаренко передав майбутнім воїнам побажання гідно виконати свій почесний обов’язок та вручив пам’ятні подарунки.