Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч очільника району з вихованцями секції боксу Мар’їнської ДЮСШ

Сьогодні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз відвідав Мар’їнську дитячо-юнацьку спортивну школу, де зустрівся з юними боксерами нашого району та їх тренером Олександром Безроднім.

IMG_9424 IMG_9431

Спілкуючись із дітьми Володимир Вікторович закликав їх мріяти,  наполегливо працювати,  не боятися труднощів, впевнено йти до своєї мети та вручив дітям приємні подарунки – сертифікати на отримання спортивного інвентарю (боксерських груш та спортивної форми).

IMG_9434 IMG_9438

IMG_9453 IMG_9457

IMG_9460

«Незалежно від того станете ви професійними спортсменами чи ні, заняття боксом стане в нагоді у житті кожному з вас, адже перш за все бокс укріплює велику силу духу, завдяки якій ви зможете досягти будь-яких цілей. А ми зі свого боку будемо вам всіляко допомагати та підтримувати наших юних спортсменів, майбутнє та гордість нашого району!» – зазначив керівник району.

Також на дітей чекали солодкі подарунки, чаювання та спілкування у теплій та дружній атмосфері.

IMG_9474

Слід відмітити, що вихованці секції боксу Мар’їнської ДЮСШ є переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних змагань. Діти з радістю  відвідують спортивну школу, наполегливо працюють та отримують гарні результати на спортивній арені.

Тож побажаємо подальших успіхів нашій спортивній молоді та нових перемог!

IMG_9464