Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч робочої групи з питань правового захисту

20 квітня 2018 року в райдержадміністрації  за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулася зустріч робочої групи з питань правового захисту.

На зустрічі були присутні представники управління Верховного комісара ООН у справах біженців, благодійних організацій ЮНІСЕФ,  «Проліска» та інші. Також до участі були запрошені представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Пенсійного фонду в Мар’їнському районі, а  також Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії».

Засідання відкрив голова управління Верховного комісара ООН у справах біженців в м.Маріуполь Діну Ліпкану. Зокрема, він представив учасників зустрічі та доповів про найбільш гострі питання правового захисту населення в Мар’їнському районі.

В ході подальшого обговорення були детальніше розглянуті питання  щодо безперешкодного отримання пенсійних послуг жителями району та внутрішньо переміщеними особами, отримання необхідних послуг особами похилого віку та особами з інвалідністю та належної правової допомоги тощо.

Представники благодійних організацій представили результати своєї діяльності на території району, проаналізували подальші потреби населення, що проживають на лінії зіткнення та визначили пріоритетні напрямки подальшої співпраці.

DSC01369 — копия

DSC01363 — копия