Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч учнів з бійцями Національної гвардії України

На цьому тижні відбулася зустріч учнів Успенівської загальноосвітньої школи з бійцями Національної гвардії України.

Метою проведення таких зустрічей є відродження духовних цінностей українського народу, військово-патріотичне виховання молоді, виховання любові до Батьківщини.

В ході зустрічі бійці розповіли про історію створення Національної гвардії України, її структуру, основні функції і завдання в мирний час та під час воєнного стану.

Цікаво дітям було взнати про символіку Нацгвардії: емблему, прапор, бойові прапори оперативно-територіальних об’єднань, нарукавні знаки. Національні гвардійці є наслідувачами військових традицій українського козацтва, тому емблемою Нацгвардії є прямий рівносторонній, так званий козацький, хрест з розбіжними кінцями крапового кольору. Цей колір символізує патріотизм, твердість духу та пролиту кров у визвольних змаганнях .

 Військові також розповіли дітям про свою службу, показали озброєння та екіпірування гвардійця. Дітлахи з задоволенням фотографувалися з військовою амуніцією, сиділи у військовому броньованому автомобілі КРАЗ для перевезення особового складу військових підрозділів. На завершення зустрічі діти подякували бійців за можливість поспілкуватися з ними, солодкі подарунки (печиво та джем), побажали бійцям повернутися додому живими та здоровими.

IMG_20170224_123759

IMG_20170224_130507

IMG_20170224_125424