Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч з директорами загальноосвітніх шкіл району з питань запровадження Державного стандарту початкової освіти

Сьогодні, 20 червня 2018 року,  в рамках підготовки до роботи в умовах Нової української школи відбулася  зустріч з директорами загальноосвітніх шкіл району питань запровадження Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа: практична реалізація».

Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, завідувач відділу початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Капінус,  координатор Нової української школи у Донецькій області та тренер всеукраїнського рівня Ірина Онищенко, керівники закладів освіти та їх заступники.

Метою тренінгу було підвищення компетентності керівників із початкового навчання закладів загальної середньої освіти. Керівники змогли дізнатися багато нового про Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у рамках реформи “Нова українська школа”, про освітні програми для 1-их класів, про навчальні плани, щоб на практиці створити новий освітній простір.

У своїй промові голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз зазначив, що на створення освітнього простору у початковій школі, де з 1 вересня навчання здійснюватиметься за новим стандартом, державою вже виділено бюджетні кошти нашому району і вже розпочався процес відповідних закупівель сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів.

DSCN9160

Наприкінці зустрічі очільник району ще раз наголосив на тому, що головною метою освітянської реформи є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

«Зараз ми повинні направити усі наші сили та ресурси на удосконалення системи освіти в районі. Наші школи мають бути сучасними та призначеними для життя і навчання у ХХІ столітті, адже від здобуття нашими дітьми якісної освіти залежить подальший успіх та розвиток нашої країни» – підкреслив Володимир Вікторович.

DSCN9136DSCN9172