Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч з питання протидії домашньому насильству

22 березня 2019 року до Мар`їнського району завітала  начальник управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Разом із спеціалістом з питання протидії домашньому насильству Благодійного фонду «Слов`янське серце» (м.Святогірськ) Катериною Ханевою Лілія Іванівна провела зустріч із відділами та службами, які працюють у даному напрямку в Мар’їнському районі.

Під час засідання було обговорено ряд важливих питань, зокрема, щодо створення на території району притулку для тих, хто постраждав від домашнього насильства. Катерина надала рекомендації, як працювати в цьому напрямку з благодійними, громадськими організаціями та запропонувала допомогу району від Благодійного фонду «Слов`янське серце».

Також в рамках візиту начальником управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілією Золкіною було проведено особистий прийом громадян з питань молодіжної, сімейної політики та національно-патріотичного виховання.

По завершенню зустрічі Лілія Іванівна обговорила з керівництвом району плани  щодо розвитку молодіжної політики на цей рік, подякувала за небайдужість до проблем молоді та відмітила успішну роботу чотирьох працюючих у районі молодіжних центрів.

Копия DSC09353Копия DSC09351