Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч з представниками благодійного фонду “Карітас Маріуполь”

У січні поточного року між Мар’їнською райдержадміністрацією та благодійним фондом «Карітас Маріуполь» був підписаний меморандум про співпрацю  щодо реалізації на території району проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту та соціальної єдності на сході України». Даний проект передбачає надання безоплатної первинної правової допомоги жителям району.

Сьогодні відбулася зустріч голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Євгена Данилюка з представниками благодійної організації «Карітас Маріуполь», в ході якої були обговорені результати реалізації проекту. Спеціаліст з адвокації «Карітас Маріуполь» Олександр Магдаліц зазначив, що завдяки злагодженій співпраці з місцевою владою вдалося допомогти значній кількості людей, адже за правовою допомогою протягом півріччя звернулося 354 жителя району. Учасниками зустрічі було відмічено що даний проект є дуже важливим для громадян та, зважаючи на статистику, успішно реалізовується. Очільник району в свою чергу висловив щиру вдячність представникам «Карітас Маріуполь» за надання допомоги та підтримки населенню району в нелегкий час.

Нагадаємо, що безоплатна правова допомога надається фахівцем «Карітас Маріуполь» з понеділка по п’ятницю з 8:00-16:00  в приміщені райдержадміністрації за адресою: м.Мар’їнка, вул.Шевченка, буд.3 (2-й поверх). Телефон для довідок: (050) 013-25-53.

изображение_viber_2020-07-17_11-07-19