Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустріч з представниками МКЧХ з питання відновлення водопостачання на території Степненської сільської ради

Сьогодні,  26 вересня 2016 року, під керівництвом заступника голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимира  Шехірєва пройшла нарада з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста  – інженером з водопостачання та забезпечення житлових умов Карлосом Пратсом Дельтелем та фахівцем інженерно-технічного відділу МКЧК Юлією Порохнею. Зустріч відбулася з питання відновлення електропостачання насосної станції для забезпечення питною водою  чотирьох населених пунктів Степненської сільської ради – сіл Степне, Березове, Тарамчук та Солодке.

В нараді взяли участь керівник департаменту розподільчих мереж ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»  Сергій Качура, головний енергетик  КП «Компанія Вода Донбасу»  Сергій Борема, представники Цивільно-військового співробітництва ОТУ “Маріуполь” на чолі з керівником групи Максимом Яровим та Степненський сільський голова Геннадій  Шаповалов.

В ході  зустрічі обговорювався  технічні та організаційні питання проекту відновлення високовольтної лінії електропередач, протяжністю 1,8 км, що подає електроенергію на насосну станцю.  Відновлення даної лінії є дуже  важливим, адже на сьогодні на території Степненської сільської ради склалася критична ситуація з централізованим водопостачанням у  зв’язку із аварією на мережі електропостачання, яка піддавалася неодноразовим обстрілам.

Представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста дане питання взято до розгляду, після чого буде прийнято рішення щодо можливості співробітництва та подальшої взаємодії у питанні налагодження водопостачання на території Степненської сільської ради.

 

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420