Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустрічі представників благодійних організацій «АДРА» та «Право на захист» з головами місцевих рад району

18 грудня 2019 року за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулися зустрічі представників благодійних організацій «АДРА» та «Право на захист» з головами місцевих рад району.

Під час зустрічі представники благодійної організації «Право на захист» звернули увагу голів місцевих рад району на те, що 10 липня 2019 року Кабінет Міністрів України Постановою №623 вніс зміни до Постанови №947 “Про затвердження Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій, які залишилися на попередньому місці проживання” та  встановив механізм грошової компенсації за зруйноване внаслідок збройної агресії Російської Федерації приватне житло.  Такі об’єкти потребуватимуть обстеження, а власники цих об’єктів повинні будуть мати всі необхідні акти та довідки для звернення на отримання компенсації до органу виконавчої влади. Благодійна організація «Право на захист» наразі детально вивчає процедуру надання компенсацій за зруйноване житло для надання в майбутньому необхідних консультацій з даного питання громадянам та органам влади.

Не менш важливе питання щодо забезпечення населення питним водопостачанням було порушене представниками благодійної організації «АДРА». Представники організації проінформували голів місцевих рад про участь у програмі «Покращення стану систем децентралізованого водопостачання у Донецькій області», яка буде реалізовуватися у 2020 році. Програма передбачає встановлення веж Рожновського, міні-фільтрувальних станцій та іншого обладнання у населених пунктах, в яких централізоване водопостачання відсутнє.

Мар’їнська райдержадміністрація висловлює щиру подяку благодійним організаціям, які опікуються проблемами району, за надання вкрай важливої для населення допомоги. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в наступному році!

DSC00030DSC00031