Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника Мар’їнського району з нагоди з Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, шановні земляки!

 

Приміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці травневі дні ми зустрічаємо з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини. Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу.

Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу і Україні та  схиляємо голови  у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у концтаборах і тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих у бою ран. Вічна їм слава і пам’ять.

Нажаль сьогодні, на нашу мирну землю знову прийшла війна і нашим хлопцям  доводиться брати зброю до рук, щоб захистити свою країну. Сьогодні ми на власні очі бачимо як страждають та гинуть люди, калічаться долі та руйнуються рідні домівки. І кожен з нас, вже чітко розуміє різницю між миром і війною. Але надія на краще в наших серцях живе та буде жити, і ми обов’язково дочекаємося мирних днів, безхмарного неба та щасливого життя.

Тож, дозвольте, шановні ветерани, у цей пам’ятний день, перш за все, побажати вам миру, міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, Божого благословення та віри у славне майбутнє нашої країни!

Низько вклоняємося вам! З Перемогою!

 

 

З повагою

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                          В.В.Мороз