Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Євгена Данилюка з приводу першого підтвердженого випадку захворювання на коронавірус у Мар’їнському районі

Шановні жителі району!

Нажаль, констатуємо перший лабораторно підтверджений випадок у жителя Мар’їнського району, який прибув з Росії.

Наразі медичні працівники проводять заходи із встановлення кола осіб, які з ним контактували. Вони будуть обстежені відповідно до встановлених правил та відправлені на самоізоляцію з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території району.

Попри послаблення карантинних заходів небезпека інфікування залишається високою. Але просимо вас зберігати спокій та не піддаватися паніці, а просто з особливою  відповідальністю поставитися до власної безпеки.

Вкотре закликаємо вас не нехтувати правилами карантину, використовувати захисні маски, дотримуватися правил гігієни, обмежити відвідування парків та спілкування з іншими особами, без необхідності не відвідувати заклади торгівлі та інші громадські місця.

У разі виникнення у вас симптомів коронавірусної хвороби невідкладно звертайтеся до свого сімейного лікаря.

За можливістю залишайтеся вдома, бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                    Є.І. Данилюк