Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації щодо ситуації, яка склалася в результаті торгівельної блокади

«Ми всі маємо розуміти, що блокування руху залізничного транспорту на лінії розмежування з окупованими територіями призведе до економічних та соціальних наслідків», – зауважив голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз з приводу ситуації, яка склалася в результаті торгівельної блокади.

Наразі, учасники блокади блокують не тимчасово окуповані території Донецької і Луганської області. Вони блокують всю Україну, адже зараз  існує пряма загроза її енергетичній безпеці. Вже сьогодні існують ризики для металургійних підприємств, і деякі з них навіть вимушені скоротити виробництво через брак сировини.

І тому, відповідальні за проведення блокади повинні її припинити аби не призвести до непоправних наслідків. Вони повинні, в першу чергу, подумати про українські родини і діяти виключно в інтересах всієї України.