Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте можливість надіслати його

на електронну адресу: 05420385_zv321458@mail.gov.ua,

поштою : за адресою вул. Шевченка, 3,  м.Мар’їнка, 85600

телефоном: за номерами (06278) 5-19-43 або 066-872-04-09

заповнивши форму на сайті райдержадміністрації: Електронна приймальня райдержадміністрації

або подати його до відділу діловодства, контролю та по роботі із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації за адресою вул. Шевченка, 3,  м.Мар’їнка, каб. № 5 (на період карантину через поштову скриньку в адмінбудівлі райдержадміністрації на І поверсі).

Зразок  звернення  до   райдержадміністрації

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначене прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Нормативно-правові документи

Закон України “Про звернення громадян”

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 109/2008 Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування