Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника Мар’їнського району з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Шановні земляки!

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я та  життя людей. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Пам’ять не має строку давнини. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем.  Схилімо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя захистив життя мільйонів.

Слід зазначити, що у ліквідації наслідків чорнобильської аварії взяли участь понад 600 наших земляків. Дозвольте висловити безмежну вдячність ліквідаторам нашого району та засвідчити свою шану за їх величний вчинок. Ціною власного життя, без зайвих вагань та роздумів ви ліквідовували наслідки аварії. Усвідомлюючи всю небезпечність ситуації, ви не замислювались про власну безпеку та робили все від вас залежне для збереження життя людей  у всьому світі.

Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Україні. Доброго здоров’я вам, мирного неба, родинного затишку та благополуччя.

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                   В.В.Мороз