Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника Мар’їнського району до Дня пам’яті та примирення

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Сьогодні, ми з вами згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав свою рідну землю, і доземно вклоняємося всім хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни. Ми схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й до тепер.

В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одне – бажання перемогти.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Події тих днів ніколи не згаснуть у нашій пам’яті.

Слова безмежної вдячності і шани висловлюю сьогодні вам, дорогі наші ветерани! Турбота про вас – наш святий обов’язок. Отож будемо старатися виконати його гідно. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в скарбниці нашого народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра і достатку.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

З повагою

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                              В.В.Мороз