Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника Мар’їнського району до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні земляки!

 14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ця аварія забрала життя багатьох людей, продовжує завдавати шкоди здоров’ю мільйонів українців, продовжує бути болем і проблемою всієї громадськості.

В ті страшні часи ліквідатори жертвували своїм здоров’ям та життям, захищаючи нас від атомного лиха. Усвідомлюючи всю серйозність ситуації, вони навіть не замислювались про власну безпеку, а робили все можливе задля збереження життя мільйонів людей на всій планеті. Ці події повинні бути в пам’яті сучасного та наступних поколінь.

Низький вам уклін за мужність, героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, невичерпної енергії, добра, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                      В.В.Мороз