Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення керівника району до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  день героїв-чорнобильців, які ризикуючи собою рятували нашу землю від страшної катастрофи. Нині, через 32 роки після чорнобильської трагедії, ми усвідомлюємо і її жахливі наслідки, і велич подвигу, який здійснили учасники ліквідації найбільшої в світі техногенної катастрофи.

Не лишилися осторонь від цієї біди й наші земляки-мар’їнці, які сповна виконали свій професійний і громадянський обов’язок. У ліквідації наслідків чорнобильської аварії взяли участь понад 600 наших земляків. Кожен з них ризикував тоді не лише своїм здоров’ям, але й життям.

Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії, обмежити біду, захистити рідну землю та своїх нащадків. Саме завдячуючи подвигу ліквідаторів у зоні зараження нині ми маємо можливість чути дитячий сміх, працювати, переживати радість і біль – мати усе те, що зветься одним словом – життя!

Нам не байдужа доля кожного з наших чорнобильців, і наш святий обов’язок – оточити їх повсякденною увагою і турботою, зробити все від нас залежне, аби полегшити їх фізичний і душевний біль. Ми все пам’ятаємо та молимося, щоб подібне лихо ніколи не повторилося.

Від всієї душі бажаємо всім вам мирного неба, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вам буде людська подяка за ваші добрі справи.

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                        В.В.Мороз