Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення очільника Мар’їнського району з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дорогі земляки!

Сьогодні ми вшановуємо тих,  хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини та  майбутнє України – Героїв Небесної Сотні.

Зараз ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Адже того ж року багато українських синів вирушили до нашого регіону, аби захищати свою країну і, нажаль,  багато з них вже ніколи не повернуться до рідних домівок.

Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, втрати та біль ми, нажаль, продовжуємо відчувати щодня, адже наша земля потерпає від жаху війни. Але сьогодні з гордістю можна сказати, що ми живемо в час героїв, і ці герої знаходяться серед нас. Саме ці люди сьогодні творять історію, і наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та бійці, що віддають свої життя на сході країни.

Переконаний, що тільки разом, тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити нашу країну і досягнути того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна пам’ять Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                В.В.Мороз