Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення очільника Мар’їнського району з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Шановні жителі району!

Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ця аварія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців і до теперішнього часу продовжує бути болем і проблемою всієї громадськості.

В ті страшні часи ліквідатори жертвували своїм здоров’ям та життям, захищаючи нас від атомного лиха. Вони навіть не замислюючись про власну безпеку робили все можливе задля збереження життя мільйонів людей на всій планеті. Ці події, безумовно, повинні завжди бути в пам’яті сучасного та наступних поколінь.

Шановні ліквідатори, низький вам уклін за мужність, героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, мирного неба над головою, невичерпної життєвої енергії, уваги держави і шани вдячних поколінь.

Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом…

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                             Є.І.Данилюк