Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення очільника району Євгена Данилюка до Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі району!

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну, скорботну і вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини та  майбутнє України. Ця боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Адже того ж року багато українських синів вирушили до Донбасу, аби захищати свою Батьківщину і, нажаль,  багато з них вже ніколи не повернуться до рідних домівок.

Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, втрати та біль ми, нажаль, продовжуємо відчувати щодня, адже в нашій країні йде війна.

Але сьогодні з гордістю можна сказати, що ми живемо в час героїв, і ці герої знаходяться серед нас. Саме ці люди сьогодні творять історію, і наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та бійці, що віддають свої життя в зоні Операції об’єднаних сил

Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо змінити нашу країну і досягнути того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці.

Вічна пам’ять Героям, що полягли за свободу рідної землі.

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                              Є.І.Данилюк