Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Звернення з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій,

воїни-інтернаціоналісти!

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав дозвольте висловити слова щирої вдячності й поваги тим, хто пройшов через випробування Афганської війни, здолав тяжкі військові будні й відчув, що таке реальна війна, хто віддав своє життя заради миру і стабільності у світі.

Шановні земляки, ви як ніхто знаєте справжню ціну війні й миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Сьогодні, коли на нашій рідній землі не вщухають бойові дії, кожен з нас вже не з чуток розуміє, які жахливі події вам довелося пережити, і які рани та біль залишає на серці страшна війна.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших “гарячих” точках планети.

Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, довгих років життя, терпіння та віри в щасливе майбутнє.

Нехай ця віра підтримує вас в життєвій дорозі. Низький уклін вам за ваш подвиг і героїзм та вічна пам’ять загиблим воїнам, чиї імена вписані до однієї з найтрагічніших сторінок історії нашої країни.

 

 

З повагою

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                  В.В. Мороз